318 620 806, 318 620 612 obchod@quickservis.cz

Přídavné materiály

Italská tradice a ověřená kvalita na českém trhu od roku 1991

Kvalita svařovacích drátu Pittarc je zaručena použitím surovin s minimálním množstvím nečistot a plynů, zpracovaných přímo v italských ocelárnách skupiny SIAT SpA a následným dokonalým dvoufázovým čištěním svařovacího drátu. Výrobní procesy jsou systemativky kontrolovány a testovány v laboratořích na každém stupni výroby od polotovarů až po konečný produkt. Tím je zajištěna nejvyšší možná kvalita, která je doložena certifikáty a atesty. Kvalitu dokazuje více než 50 000 tun svařovacího drátu, dodaného na náš trh v posledních 20 letech.

Láska na první oblouk

Sidergas je špičkový svařovací drát pro efektivní svařování metodou MIG/MAG od italského výrobce SIDERGAS SpA. Drát je určen především pro robotické svařování, ale jeho vysokou kvalitu ocení i svářeči při ručním svařování.

Přechod  z tradičních svařovacích procesů na plně automatizované a robotické svařování je jediná životaschopná strategie, zajišťující konkurenceschopnost a zároveň je v souladu se stále přísnějšími bezpečnostními předpisy.

Výrobce se věnoval několik desetiletí intenzivnímu výzkumu a vývoji extrémně funkčních robotických svařovacích  drátů, které jsou baleny v uživatelsky přívětivých a k životnímu prostředí šetrných čtvercových kartonových obalech.

Zákazníci po celém světě zjišťují, že  drát Sidergas nejlépe vyhovuje jejim potřebám právě v robotickém svařování.

Poptávkový formulář